Content Marketeer V/M

Welk bedrijf past bij jou? Dat is een relevante vraag nu je op zoek bent naar een nieuwe baan als Content Marketeer en tegelijkertijd is het de kern van onze dienstverlening. CompanyMatch helpt werkzoekenden bij het vinden van de best passende werkgever op basis van zijn match met de bedrijfscultuur. Want wij geloven dat je gelukkiger bent, beter presteert en meer zal bereiken wanneer je bij een organisatie werkt die echt goed bij je past. Benieuwd naar de rol van Content Marketeer? Check je match met CompanyMatch!

Jouw rol als Content Marketeer

Kies je voor werken bij CompanyMatch dan kies je voor het werken in klein teamverband met een grote eigen inbreng, zelfstandigheid en verantwoordelijkheid. Als Content Marketeer geef je vorm aan de content marketing strategie en je voert deze uit. Je bent gelijkwaardig met de andere experts in ons team en werkt direct samen met je collega’s van Client Success en Sales. Vandaag bedacht betekent morgen uitgevoerd.

Onze cultuur

Expertise, enthousiasme, resultaatgerichtheid en ondernemerschap. Dit zijn enkele kenmerken die je als Content Marketeer bij CompanyMatch kunt verwachten. Daarnaast zijn wij leergierig en informeel. Meer sneaker dan stropdas of pump. Hiërarchie kennen wij niet en wij spreken op de werkvloer zowel Nederlands als Engels met elkaar. Er wordt opvallend veel gesproken over Netflix, vakanties en het genieten van food van veggie tot meat. Ons laatste teamuitje speelde zich af in en rondom Stuttgart met het Frühlingsfest, stadspark en musea. Voor een eerste indruk van je collega’s bekijk ons Instagram account (company.match) of bekijk onze teampagina op companymatch.me.

Wie zoeken wij?

Wij zijn op zoek naar jouw energie, inzet en durf. Ben jij klaar voor je volgende stap? Wij zijn op zoek naar een Content Marketeer met digitaal DNA en die van aanpakken weet. In jouw rol van Content Marketeer breng je al onze huidige en missende initiatieven samen tot een geoliede workflow met als doel het informeren en activeren van onze doelgroepen (lead generation) en het inspireren van al onze relaties (van prospect tot klant). Gezien ons internationale karakter is het een pre als je ook in het Engels goed uit de voeten kunt. Het gaat hier om een nieuwe rol ter uitbreiding van ons team.

Content Marketing strategie

 • Content creatie: white papers, infographics, blogs, expert interviews, ..
 • Leads genereren: downloads, demo requests, webinars, werkgever registraties
 • Beheer en delen content via social kanalen: Linkedin, Instagram, Facebook, Twitter
 • E-mail updates: klanten & relaties
 • Opvolgen prospects met content (beurzen, webinars)
 • Marketing automation

CompanyMatch

CompanyMatch is een HR-tech bedrijf en thought leader op het gebied van Cultural Fit in Europa. In de afgelopen twee jaar mochten wij een FD Gazellen Award in ontvangst nemen en op dit moment zijn er meer dan 500 werkgevers en honderdduizenden werkzoekenden actief op ons platform companymatch.me. Wij zijn actief in de volgende markten: Nederland, België, Duitsland en Oostenrijk. Onze klanten zijn de werkgevers. Werkgevers hebben een bedrijfsprofiel op CompanyMatch en gebruiken onze matchtechnologie in de eigen ‘werken bij’ site, social en bij vacatures. Naast ons kantoor in Nederland hebben wij nog een vestiging in Keulen. Werkgevers die gebruik maken van onze diensten zijn onder andere: ABN AMRO, NN-Group, Vodafone, Capgemini, Erasmus MC, KPMG, Albert Heijn, Innogy.

Praktische zaken

 • Content Marketeer: 32 / 40 uur
 • Relevante werkervaring: minimaal 1 jaar
 • Thuiswerken: 1 dag in de week mogelijk
 • Kantoorlocatie: Houten
 • Eigen hoog-laag werkplek / laptop / smartphone
 • Reiskostenvergoeding
 • Bereikbaarheid: vrij parkeren voor de deur en goed bereikbaar met het OV

—————————————————————-

Geen acquisitie naar aanleiding van deze vacature aub